Kosovë-Burkina Faso, publikohen formacionet zyrtare

Kosovë-Burkina Faso, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore ndërmjet Kosovës dhe Burkina Fasos e cila fillon nga ora 18:00 në “Fadil Vokrri”.


Në krye të “Dardanëve” debuton trajneri i ri francez Alain Giresse i cili para kësaj sfide deklaroi se do të provojë shumë lojtarë për të mësuar më shumë nga forma e tyre, raporton KosovaPress.

Formacionet zyrtare:

Lexo edhe

Video