Koronavirusi, aktori i njohur rezulton pozitiv

Koronavirusi, aktori i njohur rezulton pozitiv

Fituesi i Oscar, aktori Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij Rita Wilson kanë rezultuar pozitiv në testet e bëra për koronavirus.

Hanks dhe Wilson të dy 63 vjeç iu nënshtruan analizave në Queensland në Australi pasi kishin disa nga simptomat e virusit. Tashmë do të vetëkarantinohem, shkruan aktroi në Intagram.


Çifti nga Amerika ishin në ‘Bregun e Artë’ në Australi ku Hanks po punon për një film që flet për jetën e Elvis Presleyt.

Kujtojmë që dje Organizata Botërore e Shëndetësisë deklaroi zyrtarisht koronavirusin si një pandemi.

Lexo edhe

Video

error: