Konjufca takon kongresmenin amerikan Torres

Konjufca takon kongresmenin amerikan Torres

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur në takim kongresmenin amerikan, Ritchie Torres.


Takimi është duke u mbajtur me dyer të mbyllura për media dhe nuk do të këtë pronocime për gazetarë.

Kongresistin amerikan Torres, sot gjatë ditës e ka takuar edhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani. Ndërkohë, dje ai ka takuar edhe kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Lexo edhe

Video