Konjufca harron ta udhëheq seancën

Kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca gjatë seancës së sotme në një moment harroi t’ia jap fjalën deputetit të radhës, derisa bisedonte me deputetin e VV-së, Gazmend Gjyshinca.


Derisa deputeti i LDK-së Driton Selmanaj përfundoi fjalimin e tij, Konjufca vazhdonte bisedën duke mos u përqendruar në seancë. Më pas reaguan deputetët dhe Konjufca vazhdoi seancën, duke ia dhënë fjalën deputetëve tjerë.

Ja video

Lexo edhe

Video