Konfiskohen 4 mijë fishekë në Jarinje, Sveçla: Aksion i suksesshëm

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla ka njoftuar se Policia e Kosovës ka konfiskuar 4 mijë fishekë në pikën kufitare në Jarinje, ku është arrestuar një shtetas serb, punëtor i integruar nga strukturat paralele në Ministrinë e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe të Infrastrukturës. Ai ka shkruar në Facebook se ishte një aksion tjetër shumë i suksesshëm … Continue reading Konfiskohen 4 mijë fishekë në Jarinje, Sveçla: Aksion i suksesshëm