Konfirmohet orari i ndeshjeve, ja kur do ta shohim në fushë Milot Rashicën

Konfirmohet orari i ndeshjeve, ja kur do ta shohim në fushë Milot Rashicën

DFL (Liga e Gjermanisë) ka konfirmuar se më 16 maj sezoni i Bundesligës do të rifillojë me ndeshjet e mbetura.

Tashmë është publikuar orari edhe për ndeshjet e para që do t’i shohim javën e ardhshme, mes tyre edhe Werderin e Milot Rashicës.


Skuadra e Rashicës do të përballet me Leverkusenin të hënën [18 maj], me fillim nga ora 20:30 dhe pa praninë e tifozëve.

Kujtojmë se Werderi është në luftë për të mbetur pjesë e Bundesligës, që mban pozitën e parafundit me vetëm 18 pikë.

Lexo edhe

Video

error: