Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Konfirmohet aktakuza edhe ndaj presidentit Thaçi

Konfirmohet aktakuza edhe ndaj presidentit Thaçi

Dhomat e Specializuara kanë konfirmuar aktakuzën edhe ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.


Këtë e bëri të ditur vet Thaçi në një konferencë për media.

“Para pak çastesh jam informuar se gjykatës i procedurës paraprake ka konfirmuar aktakuzën kundër meje. Këto janë momente jo të lehta për mua dhe familjen time. Do të bashkëpunoj ngushtë me drejtësinë dhe jam në dispozicion të drejtësisë”, tha ndër të tjera Thaçi.

Lexo edhe

Video

error: