Komuna e Tetovës shpall tri ditë zie, Arifi: Të zbardhet sa më parë rasti tragjik

Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi ka thirrur institucionet kompetente të shtetit të hetojnë dhe zbardhin rastin tragjik që ndodhi mbrëmjen e së mërkurës në spitalin modular të Tetovës ku si pasojë zjarrit humbën jetën dhjetëra persona dhe u lënduan disa të tjerë. Në një konferencë për media, Arifi ka thënë se do të … Continue reading Komuna e Tetovës shpall tri ditë zie, Arifi: Të zbardhet sa më parë rasti tragjik