Komplikohet thellësisht situata në grupin B, Atletico shënon ndaj Portos, Liverpooli përmbysë Milanin

Komplikohet thellësisht situata në grupin B, Atletico shënon ndaj Portos, Liverpooli përmbysë Milanin

Vazhdon të bëhet gjithnkjë e më e pa qartë situata në grupin B të Ligës së Kampionëve.

Antoine Griezmann ka shënuar për Atletico Madridin ndaj Portos dhe kjo bënë që skuadra spanjolle të ngjitet në vendin e dytë në grup, transmeton KosovaPress.


Nga ana tjetër, Origi ka shënuar ndaj Milani duke e përmbysur rezultatin në 2-1. Moentalisht Milani është edhe jashtë Ligës së Evropës.

Lexo edhe

Video