Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Kompleksi turistik “Bonita”, vendi ku shijon pushimin

Kompleksi turistik “Bonita”, vendi ku shijon pushimin

Pamje nga deti dhe në një ambient modern me qetësin e kërkuar e gjelbërim. Këtë mund ta gjeni në kompleksi turistik “Bonita”, në Golem-Durrës.

Në këtë hotel me mbi 700 shtretër, mund t’i gjeni të gjitha, duke nis nga salla e konferencave, tri restorante, piceri, dy bare, plazh privat, disko, shërbime internet falas, recepsion 24 orë, parking pa pagesë por edhe këmbim valute.

Përveç ambientit me një siguri të lartë, ky hotel veçohet edhe për ushqime të shijshme nga deti, ato italiane dhe shumë specialitete tjera.


Kurse, dhomat moderne janë të pajisura me ajër i kondicionuar, tv me satelit, banjo me dush, ballkon, internet wireless, shërbim dhome dhe pamje nga deti.

Bonita Hotel

🌴SUPER OFERTË DERI ME 16 KORRIK: HOTEL BONITA35 Euro nata për person! Të përfshira në çmim :✅Mëngjesi dhe darka 🍽✅Çadrat në plazh privat të hotelit 🏖✅Muzikë me DJ 🎶✅Pishina 🏊‍♀️✅Parkingu 🅿️✅Wifi 📱Rezervoni tani nëpërmjet numrave të kontaktit:00355698229985 📞00355692386456

Posted by Hotel Bonita – Durres on Tuesday, June 16, 2020
Bonita Hotel

🌴SUPER OFERTË DERI ME 16 KORRIK: HOTEL BONITA35 Euro nata për person! Të përfshira në çmim :✅Mëngjesi dhe darka 🍽✅Çadrat në plazh privat të hotelit 🏖✅Muzikë me DJ 🎶✅Pishina 🏊‍♀️✅Parkingu 🅿️✅Wifi 📱Rezervoni tani nëpërmjet numrave të kontaktit:00355698229985 📞00355692386456

Posted by Hotel Bonita – Durres on Tuesday, June 16, 2020

Lexo edhe

Video

error: