Kombinimi i dyshes Griezmann – De Jong i jep epërsinë Barcelonës – video

Kombinimi i dyshes Griezmann – De Jong i jep epërsinë Barcelonës – video

Barcelona e ka gjetur golin e epërsisë ndaj Real Sociedadit në minutën e 40’ të ndeshjes.

Një kombinimi ndërmjet Antoine Griezmann dhe mesfushorit De Jong solli golin e realizuar nga ky i fundit për epërsinë e parë të skuadrës së Ronald Koeman, përcjell KosovaPress.


Kjo ndeshje është e vlefshme për Superkupën e Spanjës ndërsa Barcelona është duke luajtur pa Lionel Messin në formacion.

Ja goli:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.