Klopp kritikon ashpër njërin nga anëtarët e stafit pas kartonit të kuq ndaj Christensen

Klopp kritikon ashpër njërin nga anëtarët e stafit pas kartonit të kuq ndaj Christensen

Trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp u shfaq shumë i pakënaqur me njërin nga anëtarët e stafit të tij teknik, kur mbrojtësi i Chelsea, Andreas Christensen u ndëshkua me karton të kuq pas ndërhyrjes ndaj Sadio Mane.


Në fakt, njëri nga anëtarët e stafit e kishte parë si pozitive dhe kishte duartrokitur, dhe kjo gjë e ka irrituar teknikun gjerman.

“A je i çmendur? Ne kurrë nuk duhet të bëjmë diçka të tillë”, iu drejtua Klopp bashkëpunëtorit të tij.

Lexo edhe

Video