Klinë, vrasje në tentativë

Klinë, vrasje në tentativë

Dy persona, njëri nga arma e zjarrit e tjetri nga goditja me thikë kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një incidenti që ka ndodhur dje në Klinë.

Të dyshuarit janë dërguar për trajtim mjekësor.


Policia ka informuar se në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar një revole dhe një thikë që dyshohet të jenë përdorur në rasti.

Rasti është në hetime.

Lexo edhe

Video