Kim Kardashian poston foto të vjetra të Kylie Jenner, fansat: Kush është kjo vajzë?

Kim Kardashian poston foto të vjetra të Kylie Jenner, fansat: Kush është kjo vajzë?

Kylie Jenner po feston datëlindjen e saj të 23-të dhe Instagrami është plot urime për miliarderen më të re në botë.

Urimeve iu bashkua edhe motra e saj e madhe Kim Kardashian e cila postoi disa foto me motrën e saj.

Siç pritej, fotot nga fëmijëria dhe rinia e hershme inatosën fansat, pasi Kylie duket krejtësisht ndryshe.


Kylie kishte bërë ndërhyrje plastike disa herë para se të vinte në moshë, dhe fansat kanë vite që shkruajnë se ajo nuk duket aspak si i njëjti person.

Ata nuk i kursyen as fotografitë që Kim i uroi asaj në ditëlindjen e saj.

“Kush është kjo vajzë në fotot e para”, thuhet në komentin që mori më shumë se një mijë pëlqime.

Lexo edhe

Video

error: