Kida shfaqet atraktive nga Kalifornia

Kida shfaqet atraktive nga Kalifornia

Kida së fundi ka udhëtuar në Amerikë.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, përmes disa imazheve ka treguar se është duke vizituar Kaliforninë, e ku është shfaqur shumë atraktive nga rrugët e këtij vendi të bukur.


Në këto imazhe ajo shfaqet me shumë stil dhe me linja përfekte.

Nuk dihet nëse ka shkuar për punë apo vetëm për vizitë, pasi vendi i fundit që ka vizituar ka qenë Dubai nga ku edhe solli një befasi për fansat, këngën “Lila”.

Lexo edhe

Video