Këtu mund ta shikoni LIVE ndeshjen mes Brazilit dhe Serbisë

Këtu mund ta shikoni LIVE ndeshjen mes Brazilit dhe Serbisë

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Brazilit dhe asaj të Serbisë.

Brazili do ta kërkojë me çdo kusht fitoren sot kundër Serbisë, dhe ta nisë në mënyrën më të mirë Botërorin “Katar 2022”, raporton KosovaPress.


Kjo është ndeshja e fundit e programit të sotëm të Kampionatit Botëror, dhe është e vlefshme për Grupin G ku gjinden edhe Zvicra e Kameruni.

Ndeshjen LIVE mund ta ndiqni më poshtë.

Fashion editor reveals: This is what I shop for on Black Friday (himtree.com)

Lexo edhe

Video