Këtu mund ta ndiqni LIVE shortin e Ligës së Kampionëve

Këtu mund ta ndiqni LIVE shortin e Ligës së Kampionëve

Me fillim nga ora 18:00 do të hidhet shorti për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, edicioni 2022/23.

Ceremonia e zhvillohet në Stamboll të Turqisë, ndërsa gjatë këtij evenimenti ndër të tjera do të zgjidhet edhe formacioni i vitit, trajneri më i mirë dhe futbollisti më i mirë.


Edicioni i 68-të të garës më të madhe evropiane për klubi, i 31-ti prej se quhet Liga e Kampionëve, ka filluar me 21 qershor 2022 (me fazat kualifikuese) dhe do të përfundojë me finalen e 10 qershorit 2023.

Në short do të marrin pjesë 32 skuadra dhe më linkun e më poshtëm mund ta ndiqni LIVE:

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/draws/?fbclid=IwAR3uWfVOVrRW1T8b0lPcuII8PelO3HwkB3RKY5fGR7fYxyi2GGNj5nvKfRA&utm_campaign=ucl-draw-gs&utm_content=preview-feed&utm_medium=social&utm_source=facebook

Lexo edhe

Video