Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Marokut dhe Portugalisë

Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Marokut dhe Portugalisë

Tanimë ka filluar të zhvillohet pjesa e parë e përballjes mes Kombëtares së Marokut dhe asaj të Portugalisë.

Portugalia synon që ta evitojë befasinë nga Maroku, dhe të kualifikohet në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror “Katar 2022”, raporton KosovaPress.


Në anën tjetër, pas eliminimit të Spanjës, Maroku do të kërkojë ta vazhdojë me fitore në këtë Botëror dhe të siguroj biletën drejt gjysmëfinales.

Ndërkaq, më poshtë e gjeni linkun për ta shikuar ndeshjen LIVE.

بث مباشر مباراة المغرب والبرتغال قناة العرض ووقت المباراة كورة لايف | kora live (koora.live)

Lexo edhe

Video