Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Kosovës e Ishujve Faroe

Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Kosovës e Ishujve Faroe

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjes miqësore mes Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Ishujve Faroe.

“Dardanët” në përbërje me futbollistë të rinj do të synojnë fitoren sot me çdo kusht, e cila do të ishte e para e muajit nëntor pas barazimit me Armeninë, raporton KosovaPress.


Të dy kombëtaret kanë zhvilluar tre ndeshje kundër njëra-tjetrës, ndërsa Kosova ka dy fitore kurse një ndeshje kanë barazuar 1:1.

Ndeshjen LIVE mund ta ndiqni më poshtë.

Kosovo vs Faroe Islands Live – Int. Friendly Games – 2022-11-19 (hes-goals.tv)

Lexo edhe

Video