Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Izraelit e Shqipërisë

Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Izraelit e Shqipërisë

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjes tejet interesante mes Izraelit dhe Kombëtares së Shqipërisë, përballje kjo e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kombeve.

Shqipëria do të synojë me çdo kusht fitoren si mysafire në stadiumin “Bloomfield”, fitore kjo e cila do ta dërgonte në pozitën e dytë në renditje të grupit, përcjell KosovaPress.


Ndeshjen mes Izraelit dhe Shqipërisë mund ta ndiqni live mëposhtë.

https://koora.golato.tv/goal-arab/

Lexo edhe

Video