Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Gjermanisë e Japonisë

Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Gjermanisë e Japonisë

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Gjermanisë dhe asaj të Japonisë.

Gjermania do të synojë me çdo kusht fitoren sot dhe ta nisë në mënyrën më të mirë avnturën në Botërorin “Katar 2022”, raporton KosovaPress.


Takimi i fundit mes këtyre dy kombëtareve daton në muajin maj të vitit 2006, ku asokohe ndeshja përfundoi pa fitues me rezultat të barabartë 2:2.

Ndërkaq, linkun për ta shikuar ndeshjen LIVE e gjeni më poshtë.

6 signs your date is being honest with you (himtree.com)

Lexo edhe

Video