Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Anglisë e Amerikës

Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Anglisë e Amerikës

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e përballjes tejet interesante mes Anglisë dhe Kombëtares së Amerikës, ndeshje kjo e fundit për programin e sotëm të Kampionatit Botëror “Katar 2022”.

Anglia e nisi në mënyrën më të mirë aventurën në këtë Botëror, duke e shkatërruar Iranin 6:2, dhe do të synojë ta vazhdojë në të njëjtën mënyrë edhe sot kundër Amerikës, raporton KosovaPress.


Në anën tjetër, Amerika e hapi Botërorin “Katar 2022” duke barazuar 1:1 me Kombëtaren e Uellsit.

Ndeshjen Angli-Amerikë mund ta ndiqni më poshtë.

Fashion editor reveals: This is what I shop for on Black Friday (himtree.com)

Lexo edhe

Video