Nis meçi i boksit ndërmjet Florian Markut dhe Miguel Ramirez

Nis meçi i boksit ndërmjet Florian Markut dhe Miguel Ramirez

Boksieri shqiptar Florian Marku do të zbres pas pak në ring për ta zhvilluar njërën nga ndeshjet më të rëndësishme të jetës së tij në këtë sport.

Ai do të luftojë për titullin WBC Silver kundër, meksikanit Miguel Parra Ramirez, transmeton KosovaPress.


Ky meç do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” në Shqipëri dhe tashmë ka nisur raundi i parë

Këtu mund ta ndiqni LIVE:

Lexo edhe

Video