Këto tri ndeshje do ta përcaktojnë të ardhmen e Zidane

Këto tri ndeshje do ta përcaktojnë të ardhmen e Zidane

E ardhmja e Zineidne Zidane do të qartësohet pas zhvillimit të tre ndeshjeve te ardhshme, raporton e përditshmja spanjolle “Marca”.


Tekniku francez është nën presion te rezultateve duke pësuar tri humbje në pesë ndeshje duke përfshirë edhe humbjen e fundit nga Shakhtar Donetskut në Ligën e Kampionëve, përcjell KosovaPress.

“Los Blancos” nuk do ta shkarkojnë akoma trajnerin, por do të presin dhe të shohin se si do të shkojnë edhe tri ndeshjet e radhës e të cilat duken mjaftë të komplikuara pas Real Madridi do të ballafaqohet me Sevillan, Borussia Munchengldabahun dhe Atletico Madridin.

Lexo edhe

Video