Këto janë votat që morën nga diaspora Rama e Vitia

Këto janë votat që morën nga diaspora Rama e Vitia

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ka përfunduar numërimi i votave nga diaspora për Prishtinë.


Arben Vitia nga Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 122 vota, ndërsa Përparim Rama nga LDK-ja ka marrë vetëm 15.

Ndryshe, Përparim Rama ka fituar garën e balotazhit për Prishtinë më 14 nëntor.

Lexo edhe

Video

error: