Këto janë tri ndeshjet e sotme në Superligën e Kosovës

Këto janë tri ndeshjet e sotme në Superligën e Kosovës

Xhiro e 23-të e Superligës së Kosovës në futboll sjellë sot tri ndeshje mjaftë interesante.

Vëmendjen kjryesore do ta ketë derbi ndërmjet Dritës dhe Llapit që zhvillohet në Gjilan, raporton KosovaPress.


Interesante do të jetë edhe dueli për mbijetesë ndërmjet dy skuadrave të fundit në tabelë, Drenicës dhe Ferizajt.

Kurse Gjilani do të ballafaqohet me Dukagjinin ku kërkon tre pikë të reja dhe fitoren e tretë radhazi.

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 13:00.

Lexo edhe

Video