Këto janë të rejat e fundit mbi gjendjen e De Bruyne dhe Hazard

Kevin De Bruyne dhe Eden Hazard ende nuk janë duke u stërvitur me skuadrën e Belgjikës dhe kjo sygjeron se mund të mungojnë në ndeshjen çerekfinale të Euro 2020 kundër Italisë. Të dy yjet e Belgjikës çaluan gjatë fitores 1-0 kundër Portugalisë dhe u zëvendësuan. Trajneri Roberto Martinez tha se ishte 50 -50 mbi atë … Continue reading Këto janë të rejat e fundit mbi gjendjen e De Bruyne dhe Hazard