Këto janë ndeshjet e sotme në Superligën e Shqipërisë

Këto janë ndeshjet e sotme në Superligën e Shqipërisë

Superliga e Shqipërisë vazhdon sot me dy ndeshje interesante, ndër to edhe derbi mes Tiranës dhe skuadrës së Laçit.

Ndeshjet e sotme janë të vlefshme për xhiron e 22, ku ndeshja hapëse do të jetë ajo mes Egnatias dhe Kastriotit, përcjell KosovaPress.

Ndërkaq, me fillim nga ora 16:45 do të fillojnë dy ndeshje tejet interesante, ku Tirana pret në shtëpi Laçin dhe Teuta është mysafire e Kukësit.


Programin e plotë të ndeshjeve të sotme në Superligën e Shqipërisë e gjeni më poshtë.

13:45 Egnatia – Kastrioti

16:45 Tirana – Laçi

16:45 Kukësi – Teuta

Lexo edhe

Video