Kessie ndëshkohet me të kuq, Milani në epërsi kundër Atletico Madridit

Kessie ndëshkohet me të kuq, Milani në epërsi kundër Atletico Madridit

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen mes Milanit dhe Atletico Madridit, ku nikoqirët tani gjejnë vetën në epërsi.

Skuadra e Milanit ka kaluar në epërsi kundër Atletico Madridit, përmes golit të sulmuesit anësor Rafael Leao, përcjell KosovaPress.

Përmes asistimit të Brahim Diaz, Leao shënon në minutën e 20’ për ta kaluar Milanin në epërsi kundër kampionit të La Ligas.


Po ashtu, “Rossonerët” tani janë me një lojtarë më pak në fushë, pas ndëshkimit me të kuq të mesfushorit Franck Kessie.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video

error: