Kështu duket zhveshtorja e Ballkanit pak para ndeshjes me Zalgirisin

Kështu duket zhveshtorja e Ballkanit pak para ndeshjes me Zalgirisin

Kanë mbetur vetëm edhe pak orë deri te fillimi i nde3shjes ndërmjet Ballkani dhe Zalgirisit.

Kjo ndeshje është e vlefshme për raundin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve dhe zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” me fillim nga ora 20:00, raporton KosovaPress.

Tashmë gjithçka është bërë gati për këtë ndeshje dhe pamjet që vijnë nga dhomat e veshjeve, qw janë publikuar nga Drejtoresha e Marketingut në Federatën e Futbollit të Kosovës, Alba Morina, tregojnë se gjithçka është përgatitur deri në detajin e fundit.


Klubi kosovar do të zbresë në fushë me fanella të reja, ngjyrë portokalli të cilat u prezantuan vetëm pak ditë më parë.

Ja pamjet:

https://www.instagram.com/stories/albbamorina/2875646853512446289/?igshid=MDJmNzVkMjY%3D&fbclid=IwAR0sEhKDP73HY_Q6qdhoYrq9IrEqecX4cROemuHNEEJSWgsws5H1xIz9SBc

Lexo edhe

Video