Kështu do të dukej një formacion i kombinuar ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës – foto

Kështu do të dukej një formacion i kombinuar ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës – foto

Juventusi dhe Barcelona do të ballafaqohen sonte me fillim nga ora 21:00, ndeshje kjo e vlefshme për fazën e grupeve të Uefa Champions League, raporton KosovaPress.


Të dy skuadrat kanë nga tre pikë pas fitoreve në ndeshjet e para të grupit dhe sonte pritet të mësohet se cila prej tyre është pretendente për ta kryesuar grupin G.

Por, para se të filloj ndeshja, mediat kanë prezantuar një formacion të kombinuar me lojtarët më të mirë të dy klubeve, i cili do të dukej si në grafikën e më poshtme:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: