Kërcënoi ish të dashurën, arrestohet burri në Malishevë

Kërcënoi ish të dashurën, arrestohet burri në Malishevë

Policia sot bëri të ditur se u arrestua një burrë në Malishevë, pasi  në vazhdimësi kishte ngacmuar dhe kërcënuar përmes rrjeteve sociale ish të dashurën e tij.


“Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.”, informoi Policia.

Rasti u cilësua si “Ngacmim”.

Lexo edhe

Video