Kërcënohet dhe i kërkohet të blejë marihuanë nga ata

Kërcënohet dhe i kërkohet të blejë marihuanë nga ata

Një person ka raportuar se është kanosur nga një i dyshuar, pasi së bashku me dy të dyshuar të tjerë kanë kërkuar nga ai të blejë substancë narkotike nga ata.


Policia ka arrestuar tre të dyshuarit meshkuj kosovar dhe në veturat e tyre janë gjetur dhe konfiskuar tri qese me substancë narkotike marihuanë me peshë 77.74 gram një revole pa fishekë si dhe gjëra të tjera që lidhen me rastin, po ashtu janë konfiskuar edhe dy veturat e të dyshuarve. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video

error: