Keqpërdorim i fëmijëve në pornografi, arrestohet një burrë në kryeqytet

Keqpërdorim i fëmijëve në pornografi, arrestohet një burrë në kryeqytet

Një burrë është arrestuar dje në Prishtinë për veprën penale “Keqpërdorim i fëmijëve në pornografi”.


“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti dyshohet se  përmes rrjeteve sociale e ka nxitur viktimën shtetase e huaj që t’i dërgojë fotografi dhe video me përmbajtje seksuale.”, ka informuar Policia.

I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress

Lexo edhe

Video