Keqpërdorim i detyrës zyrtare, arrestohet një person

Keqpërdorim i detyrës zyrtare, arrestohet një person

Një person është identifikuar dhe arrestuar në Gjilan nën dyshimin se ka kryer veprën penale “Keqpërdorim i detyrës zyrtare.


Polica nuk ka dhënë detaje por ka njoftuar se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video