Këngëtarja ‘rrëzon’ Instagramin me një foto të re pa grim

Këngëtarja ‘rrëzon’ Instagramin me një foto të re pa grim

Këngëtarja Lana Del Rey tregoi anën tjetër të saj, një fytyrë natyrale, e qeshur pa grim, megjithëse jemi mësuar ta shohim në edicione me grim.

Ajo postoi një postim në Instagram me faqen e titullit të “Rolling Stone” duke promovuar albumin e ri dhe shkroi “Fytyra ime ndërsa dëgjoja Chemtrails”❤️❤️❤️❤️“.


Dhe pas kësaj, ajo publikoi një foto tjetër me titull “Vetëm me balsam buzësh”.

A jeni dakord që është e bukur dhe në një edicion krejtësisht natyral?

Lexo edhe

Video