Kemal Ademi përfundimisht zgjedh Zvicrën para Kosovës

Kemal Ademi përfundimisht zgjedh Zvicrën para Kosovës

Kemal Ademi ka vendosur të vesh fanellën e Zvicrës para asaj të Kosovës.

Një gjë të tillë e ka kofnirmuar vet Federata e Futbollit e Zvicrës, shkruan KosovaPress.

Sipas njoftimit të Federatës zvicerane Ademi ka kompletuar dokumentacionin e Zvicrës dhe është i gatshëm për Komëbtaret e këtij shteti.

Lexo edhe

Video

error: