Kejvina Kthella pozon me fustan nusërie në kalanë e Rozafës – foto

Kejvina Kthella pozon me fustan nusërie në kalanë e Rozafës – foto

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella ka pozuar me fustan nusërie së fundmi.

Përmes paraqitjeve të shumta në rrjete sociale dhe ekrane televizive, ka arritur që të bëhet edhe më e popullarizuar.


Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik të ri, teksa është parë e veshur me fustanin e nusërisë.

Modelja dukej mahnitëse me fustan ndërsa mbi kokë mbante edhe një kurorë me shkëlqim./tch

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: