Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Katër persona të vdekur në aksidente trafiku në muajin shkurt

Katër persona të vdekur në aksidente trafiku në muajin shkurt

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë muajit shkurt në aksidente trafiku, kanë humbur jetën 3 shoferë dhe 1 këmbësorë.


“Pakujdesia e juaj shkakton vuajtje për të tjerët”, thuhet në një postim të policisë në Facebook.

Lexo edhe

Video

error: