Kapet me drogë një prishtinas

Kapet me drogë një prishtinas

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar një sasi e vogël e marihuanës.


Pas intervistimit me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur dje në ora 01.40, thuhet në raportin e sotëm të Policisë së Kosovës.

Lexo edhe

Video

error: