Kandidati i VV për asamble të Istogut Vehbi Zogaj: Qytetarët më 17 tetor të votojnë për të mirën e qytetit

Kandidati i VV për asamble të Istogut Vehbi Zogaj: Qytetarët më 17 tetor të votojnë për të mirën e qytetit

Kandidati i Vetëvendosjes për asamble komunale të Istogut Vehbi Zogaj ka kërkuar nga qytetarët që më 17 tetor të dalin dhe të votojnë për të mirën e qytetit.


Ai në një postim në Facebook ka thënë se ka mbetur edhe pak kohë nga fitorja e madhe e Vetëvendosje në Komunën e Istogut në krye me kandidatin Agron Avdijaj.

Si këshilltar i ardhshëm i Kuvendit Komunal në Istog, Zogaj premton që do të jetë zë i fortë kundër padrejtësive sidomos në fushën e tij të arsimit

Lexo edhe

Video

error: