Kameruni shënon dy gola brenda dy minutave

Kameruni shënon dy gola brenda dy minutave

Kameruni ka bërë një kthesë senzacionale në rezultat ndaj Serbisë duke barazuar në 3-3.

Ishin Aboubakar dhe Choupo Moting ata që realizuan brenda dy minutave, 64’ dhe 66’ për ta rikthyer baraspeshën në rezultat.


Lexo edhe

Video