Kalon gjysmë ore lojë në ndeshjen Hungari-Shqipëri, ja rezultati

Kalon gjysmë ore lojë në ndeshjen Hungari-Shqipëri, ja rezultati

Kanë kaluar tashmë 30 minuta lojë në ndeshjen ndërmjet Hungarisë dhe Shqipërisë e cila po zhvillohet në stadiumin “Puskas Arena” në Budapest.


Rezultati mbetet ai i fillimit të ndeshjes, pra 0-0 dhe me pak raste të mira për shënim nga ë dy skuadra, transmeton KosovaPress.

Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin I të kualifikimeve për në Kampionatin Botëror 2022.

Lexo edhe

Video

error: