Kalojnë 25 minuta lojë në ndeshjen Real Madrid-Eintracht Frankfurt, ky është rezultati

Kalojnë 25 minuta lojë në ndeshjen Real Madrid-Eintracht Frankfurt, ky është rezultati

Kanë kaluar tashmë 25 minuta lojë në ndeshje ndërmjet Real Madridit dhe Eintracht Frankfurtit.


Skuadra spanjolle dhe ajo gjermane po ballafaqohen në finalen e Supekupës së Evropës dhe gjatë këtyre minutave ishte skuadra gjermane ajo e cila krijoi dy raste shumë të mira për gol, por që portieri i Real Madridit Courtois ishte në vendin e duhur, përcjellë KosovaPress.

Ndeshja po zhvillohet në stadiumin Helsinki Olympic Stadium

Lexo edhe

Video