Kaloi kufirin ilegalisht, arrestohet shtetasi i Maqedonisë

Kaloi kufirin ilegalisht, arrestohet shtetasi i Maqedonisë

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në pikë kalimin kufitar Hani Elezit, pasi që kishte kaluar kufirin ilegalisht.


Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video