Ka gol edhe në ndeshjen Kroaci – Skoci – video

Ka gol edhe në ndeshjen Kroaci – Skoci – video

Është zhbllokuat edhe sfida tjetër e Grupit D të Euro 2020, ajo ndërmjet Kroacisë dhe Skocisë.


Vlasic u ka dhënë epërsinë kroatëve pas 17 minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Hampden Park”.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: