Ka filluar turneu ndërkombëtar i boksit “Adem Jashari”

Ka filluar turneu ndërkombëtar i boksit “Adem Jashari”

Ka filluar të zhvillohet turneu ndërkombëtar i boksit “Adem Jashari”


Sot do të zhvillohen katër meçe nga kategoritë më të lehta 59, 62 dhe 75 kg.

Ndërkohë nesër zhvillohen finalet e këtij turneu duke filluar nga ora 12:00.

Lexo edhe

Video

error: