Juventusi interesohet për yllin e Atletico Madridit

Juventusi interesohet për yllin e Atletico Madridit

Juventusi ka shprehur interesim për të nënshkruar me yllin e Atletico Madridit, Yannick Carrasco, raporton “Calcio Mercato”

“Bianconerët” kanë kontaktuar me gjigantët spanjollë mbi një marrëveshje me reprezentuesi nga Belgjika i cili u rikthye në “Wanda Metropolitano” këtë verë.


Carrasco ka luajtur për Atletico Madridin ndërmjet vitet 2015-2018 dhe më pas ishte huazuar në disa klube të tjera.

Lexo edhe

Video

error: