Juventusi dhe Roma i bashkohen Barcelonës në garën për Depay

Juventusi dhe Roma i bashkohen Barcelonës në garën për Depay

Skuadrat italiane Juventusi dhe Roma janë skuadrat e fundit që e dëshirojnë Memphis Depay në radhët e tyre, raporton “Sport”.


Ylli i Holandës dhe i skuadrës franceze Lyon, është spekuluar se do ti bashkohet skuadrës së Ronald Koeman Barcelonës në vitin tjetër, por Seria A mund të jetë destinacioni i radhës për sulmuesin.

Juventus dhe Roma janë të gatshëm ti bashkohen garës për shërbimet e tij, por edhe AC Milan thuhet se janë të interesuar për Depay.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.