Juventus-Milan, shënohet goli i parë pas vetëm katër minutave-video

Juventus-Milan, shënohet goli i parë pas vetëm katër minutave-video

Është zhbllokuar shumë shpejtë derbi i madh italian ndërmjet Juventusit dhe Milanit.

“Zonja e Vjetër” ka kaluar në epërsi pas vetëm katër minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Alianz Arena”.


Realizues ishte spanjolli ALvaro Morata.

Lexo edhe

Video